OkBrokerzy jest portalem internetowym specjalizującym się w analizie brokerów i platform transakcyjnych online.

Nasza misja

Nasza strona została stworzona w celu dostarczenia szczegółowych informacji oraz wyczerpujących i bezstronnych analiz na temat brokerów online, tak aby nasi użytkownicy mogli wybrać brokera online, który najlepiej odpowiada ich potrzebom.

Biorąc pod uwagę wzrost handlu online i, niestety, oszustw związanych z tym przemysłem, OkBrokerzy poleca korzystanie z brokerów regulowanych przez oficjalne organy.

Dlatego też na naszej stronie zamieszczamy tylko brokerów, którzy przeszli dokładny test bezpieczeństwa i wiarygodności. Wszystko to w celu poprawy bezpieczeństwa naszych użytkowników.

Nasze zasady

Kierujemy się szeregiem zasad lub wartości, wśród których wyróżniają się:

  • Bezstronność: analizując marki zawarte w naszych zestawieniach staramy się być bezstronni. Często można znaleźć informacje zarówno o pozytywnych, jak i negatywnych aspektach.
  • Wiarygodność: Staramy się dostarczać wiarygodnych informacji, zarówno na temat brokerów, których promujemy, jak i przy udzielaniu porad handlowych. Nigdy nie obiecujemy zysków, ponieważ handel jest ryzykownym przedsięwzięciem.
  • Bezpieczeństwo: Jak już wspomnieliśmy, pokazujemy tylko brokerów, którzy są regulowani przez jeden z następujących międzynarodowych organów.
  • Legalność: staramy się przestrzegać aktualnych przepisów prawa międzynarodowego i dlatego aktualizujemy niektóre elementy naszej strony internetowej (takie jak ostrzeżenia o zagrożeniach) zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Nasz zespół

Zespół OkBrokerzy składa się z multidyscyplinarnej grupy profesjonalistów, wśród których są eksperci z dużą wiedzą na temat sektora finansowego, menedżerowie techniczni, którzy są odpowiedzialni za utrzymanie i działanie naszej strony internetowej, a także redaktorzy z dużym doświadczeniem w zakresie treści internetowych.

Zespół ten jest rozmieszczony w różnych miejscach na świecie, takich jak Hiszpania, Malta, Ameryka Łacińska, Włochy i Wielka Brytania.

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz się z nami skontaktować, możesz użyć następującego adresu e-mail.

Postaramy się odpowiedzieć tak szybko, jak to możliwe.